Czym się zajmujemy?

Architektura wnętrz

Projektujemy zarówno pojedyncze przestrzenie, takie jak łazienki czy kuchnie, jak i całe wnętrza mieszkań, domów oraz lokali użyteczności publicznej.

Home staging

Nie boimy się wyzwań – podejmujemy się profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, przy wykorzystaniu minimalnych nakładów finansowych.

Grafika

Zajmujemy się zleceniami z zakresu tworzenia logotypów oraz infografik. Każdy z naszych projektów jest niepowtarzalny oraz wpisujący się w obowiązujące trendy.

Flux to…

…Olga Losa i Zuzanna Niedbała. Do projektowania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem łącząc nasze pomysły z oczekiwaniami Klienta. Lubimy funkcjonalne, proste, ale też niebanalne rozwiązania, a każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Klientem, dobra komunikacja na każdym etapie projektu pozwala na znalezienie najlepszych rozwiązań. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska, ale chętnie podejmiemy sie zdalnej współpracy na terenie całej Polski.

Współpraca…

…nad każdym projektem odbywa się na kilku etapach. Pierwszy z nich to uzgodnienie koncepcji, zakresu projektu, oraz oczekiwań Klienta. Następnie na podstawie uzyskanych informacji wykonujemy szkice, wstępne projekty w kilku wariantach. Kolejne etapy to rozwijanie wybranych pomysłów w porozumieniu z Klientem. Ostatni etap to projekt, który spełnia wszystkie oczekiwania inwestora. Poszczególne etapy współpracy nieznacznie różnią się od siebie w zależności od zakresu i typu prac.

Wycena…

…jest ustalana indywidualnie dla każdego projektu. Na cenę projektu ma wpływ zakres i typ pracy, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego w zakładce „Konatkt’ w celu poznania szczegółów naszej oferty i jego wyceny. W treści maila najlepiej zawrzeć podstawowe informacje o projekcie. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.